1п86 до всс вал

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Intelligence88, 9 сер 2023.

  1. Intelligence88

    Intelligence88 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Біла Церква
    Доброго дня яка вартість даного девайсу ?
    Приціл на фото, фото з інтернету
     

    Images:

    FF076BE4-39F3-4718-9E3C-B404C1FFA7D5.jpeg
    Иван Скрипник подобається це.
    1. Ящик МГ під реставрацію
      250 грн.
    2. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    3. (в наявності 12 шт.)
      Оригинал, новые; клейма разные
      350 грн.
    4. Штатный оригинальный патронный ящик MG-34/42 с лентой на 250 патронов с макетами патронов. Ящик и л...
      8600 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Складской сохран
      2700 грн.
  2. Афил

    Афил Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    741
    Адреса:
    Киев
    Фото ,,живого ‘’ прицела есть?
     
    kripers338, кучукаю, Иван Скрипник та ще 1-му подобається це.
  3. Intelligence88

    Intelligence88 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Біла Церква
    Да, вечером сделаю
     
    Иван Скрипник та Афил подобається це.
  4. Intelligence88

    Intelligence88 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Біла Церква
     

    Images:

    A2EE4AA3-9F75-4D23-8281-0DF12F64F2D5.jpeg
    8AE0904D-A01C-419F-9966-CEA3FAC32E9D.jpeg
    1252EBA1-DBC0-480B-A420-A9622EE86A1F.jpeg
  5. Афил

    Афил Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    741
    Адреса:
    Киев
    Думаю с 8 т. старт, а там думаю подымется. Это сугубо мое мнение. С ув!
     
    kripers338, кучукаю, Иван Скрипник та 3 іншим подобається це.