Реклама на REIBERT.info
Персоналу цивільного полігону не сподобається
В продажу
Дуже стирає донце гільзи
Продано
При такому підході - брати найдешевшу, купляти бу магазини (бажано 2 мінімум) і будь які прицільні. На різницю - набоїв і стріляти.
Залишок: .338LM (Ruag) - 0 .308 Win (GGG) - 0 7,62х51 (LC) - 106 шт.
Продам гільзи, одностріл, немиті. .338LM (Ruag) - 36 грн/шт. .308 Win (GGG) - 4 грн/шт. 7,62х51 (LC) - 3 грн/шт.
Юридично це «власник нагородної зброї». Можна ще пограти в термінологію, але всі прекрасно розуміють нюанси. Доречі ніякого тримання на балансі...
Нагородна зброя пожиттєво в користуванні нагородженого. Реєстрація по витягу з наказу через дозвільну.
Напевно в тому, що в 5,56х45/.223rem не існує дозвукового бк, для якого потрібен прилад з цими ТТХ, відповідно ТЗ побудовано абсолютно...
Якщо .223/5,56 - пігтейл. Можна не дякувати.
Гуглити «проставка Пікатіні» + висота
Саморобна від Otto з пінами та банальним фейрі.
Так. На пачці і на цинку написано
Крімп. Зустрічається і на 9х19, але трьома секторами.
Банальна [img] [img]
[IMG] [img] image uploader
Сфотографувати ящики такого «раритету»? В чому рідкість - хз.
Виріб чудовий, перші випробування повністю задовольняють вимоги.
Куплю аптечний підсумок, якщо буде окремо.
Підтверджую замовлення, 1 шт. 22lr, 1/2-20
Карбідні
Повернувся, в особисті
Все в наявності
Поки що я не повернувся. Про поновлення продажу повідомлю в темі