Реклама на REIBERT.info
шукаю напарніка в миколаєві по войне на березень-квітень мд є
обмен интересен
30грн
15грн
20грн
35грн
40грн
25грн
25грн штк. є гільзи флака в подарок
цена 45 грн
не знаю валялса детон
продам мину 50 мм 4 перу з детонатором все на фото цена 50 грн
продам шваки і птр всена на фото на швках нема бекалітового колпачка все по 30грн
в мене в карабіні тоже застрягало гільльза і шомпол все разом
там все мона достати скинь фото в личку
попробуй другим шомполом через казьонік витянути
вибивай в нас і не таке було:)
подараріть пожалуста мені хто може антуражну калатуху в долгу не останусь:beer:
да кльово копнули;)
уже продано
возьму
а шо буде на новий рік я боюсь приставити:rolleyes:
пока откажусь от очіріді
мені слєдующому отпраляйте;)
стану в очерідь у кого магніт