Реклама на REIBERT.info
Ще є козак фс 2 з переднім взводом, думаю краще тоді обирати між фс2 і сапсан, передній взвод доволі зручний,
Ну тоді обирати навмання що більше сподобається візуально
Це треба пощупати безпосередньо, тоді буде ясно
Hatsan Flashpup, чохол продано, саундмодератор,2 барабани, штуцер, приціл 4х32.є царапини по лаку.Дульна енергія 30 дж ціна 15500
Продано
Іж53 м,встановлена газова пружина,зроблена задня пробка зі сталі,з різьбою м12, ціна грн
Ви спочатку взнайте чи можливо купити,і чи взагалі її випускали в калібрі 5.5мм,а продавати рано чи пізно настане.
Тому що в інших калібрах тільки на експорт,в середині навряд чи продавали і продають
Якщо в калібрі 5.5 мм взагалі потрібен дозвіл і реєстрація, тільки зарєєстровану пневматичну зброю важко потім продати,мало кому хочеться геморой...
В Україні ви можете купити тільки в калібрі 4.5,по друге якщо переробляти на 5.5 треба замінити ствол, досилач, налаштувати редуктор,і головне де...
Треба фото обов'язково, правила форуму
Замінений рігель, ціна таж сама
Іж 38 2200 грн
Барабани лишилось 2 шт
Поршень продано
Іж 53 пластикова муфта, робочий,з саморобную кобурою ціна грн
Турецька гвинтівки Eser es 2002,робоча,аналог МР 512,з недоліків є тріщини на дереві, тоненькі ледь помітні,замінений рігель, ціна 3000 грн
Barska 3-12x40, робочий, сітка мілдот,є мінімальні сліди користування,кільця barska .ціна грн
Іж 38 з ричажком, ствол 6 нарізів в гарному стані, робочий, стан по фото,приклад тріснутий ціна 2500 грн
Іж 38 з ричажком, ствол на 6 нарізів, робочий, приклад є тріснутий з 2 х сторін,фото вище є.Ціна 2500 грн
Ви уважно читали?і подивіться на дату продажу уважніше
Лишився тільки компресор продано грн
Я не майстер,собі ремонтував пару штук,можу підказати якщо треба
Добре