Реклама на REIBERT.info
Вітаю,є інші дими?
Можливо зроблять,піде замість еаліматора на менші калібри.
Зроблю можливо пізніше,сьогодні віддав приціл мають подивитись може і зроблять,не знаю,відпишутпро результат.
В продажі
Можливо і так,всім дякую за увагу
Фото,приціл загінний.
Напевно дротова,
Дякую за увагу.
Дзвонив,не має запчастин до таких прицілів.
А що саме робили і скільки взяли?Х.з..,зранку подзвоню,не пам'ятаю чи той номер був но Київ по двох номерах я дзвонив потім у Львів теж,вонив, за...
Дякую но там на.повну голову є.....я дзвонив туда і у Львові дзвонив,ціну назвали 5 тис.,я сказав що краще новий купити за ті гроші.
Загінний приціл,чотири кратний...НЕ ПРАЦЮЄ ПІДСВІТКА ПРИЦІЛЬНОЇ СІТКИ.
.,Пробував в одного тема закрита а решту давно були на зв'язку,хто зна може хлопці воюють?Ще може хтось відпише.Дякую за увагу.
Доброго дня,таке запитання,хто ремонтує оптичні приціли,в мене виникла проблема в законному прицілі,перестала працювати підсвітку прицільної...
Дякую.
Вітаю,полумягасник на АК 74 таке робите?
Писав,хочу в приват,цікавлять бронепластини і ще деякі лоти в його темах.
Профіль закритий щоб в приват написати тому і написав в темі продавця,чекаю що може підпише мені в приват.
До продавця,цеж його тема?
Доброго дня,підпишіть в приват,маю запитання по лотах.
Фікатор дтк,на кінці була є такий штопор,його пробував до низу натиснути і тоді відшкодувати дтк?
Вітаю,яка є нормальна не надто дорога воронилка,ціна?
Дякую за увагу,щось увагу не звернув.Прохання модераторів видалити тему.
В продажі.