Реклама на REIBERT.info
Xp deus WS4 та комплектуючі! Навушники ws4, ще більше ніж чотири роки гарантії! Жодного разу не носились, знімався лише блочок! Взагалі без...
На олх є блочок ws4, якраз за вашу ціну!
Все продано, тему прошу закрити!!!!
Написав в приват!
Котушка продана!
В майбутньому буде тільки дорожче :)
Ні, комплект Без Торгу!!!!!!!
Ок!
Резерв за вами!
Вітання! Продам катушку і комплектуючі! Куплена в вересні минулого року. Стан нової, виходів було мало, працює супер, акумулятор тримає, що...
Так, але колись до війни!
Є Вінницька!!!
3500 ?
Доброго здоров'я! Оголошення актуально?
Доброго дня. Навушники є в комплекті?
Які дефекти по котушці, скиньте фото заливки.
В разі дерибану, ціна більшої котушки?
Вітаю. Ціна без штанги?
Резерв до вияснення
Резерв на катушку! Якщо все добре заберу. Чекаю з нетерпінням. З пов. Володимир.
Ціна катушки?
Щось не добачаю, це х35 ? Бо ціна, так ! З повагою !
Ціна катушки, в разі "дерибану"?
Дякую, Все супер !
Коли хочеш мати те, чого ніколи не мав - потрібно робити те, чого ніколи не робив.