Результати пошуку

  1. Artyck
    Повідомлення

    росписний шолом

    Красиво получилось :smile_12:
    Повідомлення від: Artyck, 30 гру 2010 в розділі: Реставрація знахідок
  2. Artyck
  3. Artyck
  4. Artyck
  5. Artyck
  6. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    Вы чё античные могилы, на полях копает был с ним
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  7. Artyck
  8. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    нет не новодел просто была Реставрированная
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  9. Artyck
  10. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    Усё есть у него больше но не фоткал
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  11. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    нехт
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  12. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    вот
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  13. Artyck
    Повідомлення

    Находки камрада

    далее
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Знахідки
  14. Artyck
  15. Artyck
    Повідомлення

    штык эрзац

    А вот таким он стал после чистки
    Повідомлення від: Artyck, 28 гру 2010 в розділі: Реставрація знахідок
  16. Artyck
  17. Artyck
  18. Artyck
    Повідомлення

    Коп по ПМВ

    Красивые места у вас и находки Гуд !
    Повідомлення від: Artyck, 27 гру 2010 в розділі: Знахідки
  19. Artyck
  20. Artyck
    Повідомлення

    Зимний коп + Воп

    Никто не подскажет что за железяка с резьбой ???
    Повідомлення від: Artyck, 26 гру 2010 в розділі: Для новачків
  21. Artyck
  22. Artyck
  23. Artyck
  24. Artyck
  25. Artyck
    Повідомлення

    Штык или Окопник?

    Хороший штык был маузер к-98
    Повідомлення від: Artyck, 23 гру 2010 в розділі: Холодна зброя