Реклама на REIBERT.info
Козачий 17 ст. оцініть. взагалі є сенс продавать його .
така проблема. в мене гарретт асе 400і хатілось було піти на колгоспні ями черметні , нарити чорнини увєсістої . задовбало рить мєлоч !!!який...
цікаві *
Пуговки уікаві одна румунська , я так розумію ?
[MEDIA]
Треба шоб дороги грунтоі підсохли .
Проїздив сьогодні автобусом через село , що коло Руденківки . точніше за нею в сторону Нехворощі . Ново Санжарського рай-ну. Бачив понад...
велике , ДЯКУЮ . бо щось ніяк не визначусь . Тепер буду точно знати , що прикупити .
Щось ужасне , але ржачне
% вимагаєте .
От такі ви напали на новачка , кошти % .... не соромно ???
Ок , вписався я так... вам накидать фото дівок з повною пазухою ЦИЦЬОК ? запросто.!!!:)
Нє - динарік на огородику в лютому коли пригріло , на пару деньків . Я як раз вдома був і скористався моментом .
Ну хто знає , хто знає ....Можливо вам видніше
Подивився попередню сторінку . " Хлопці , не займайтесь анОнізмом - це шкідливо ...."
Хочу придбати аки з зарядним пристроєм до гарета 400і , що порадите . з сигменту із середньою ціновою політикою
Народ проходив з пів року з стандартною ДД катушкою на гарет 400і . надумав придбати якусь з професійних . ЩО порадили б ви , яка краща ?
+
а ось коли у лютому пригрівало на огородику дьоргнув
і ще
Вже й почистив
В принціпі якщо на луки то вже можна , а в ліс і поля ранувато , після ихідних думаю буде саме то на суботу +15-+17 передають при такій...