Реклама на REIBERT.info
Буду в нього - обов.язково фото залью
хоча , можливо то було розривне ядро .
Розірваної
знайомий знаходив половину позірваної гранати часів північної війни , лишень половина , а вагою в 2 кг буде сохран на 5 балів .
лісів не маємо в наявності . Дуже далеко.
Масона пристрелили ? ! жаль:(....
від фельдблузи орразця 1915 року фото як воно виглядало на мундирі , але має бути ще одна
тільки в мене ще літери WD на зворотній стороні .
Вчора ходив пару часиків в себе . підняв шинельний зацеп(фіксатор) прусія . 1-ша світова фото даного зацепа з віоліті . точно так ж як у мене ....
.я про це
і де він міг взагалі видрати таке
вичислити б де мешкає даний персонаж .
консервируем консерватора своими руками
Не дуже велика , але якщо з 2шкою попрацювати то може шось і вигорить .
в мене все ідентично ,як і у вас
полтінік совєтів серебро , або рубль ніколая 96-98
катушка рідна ДД
В мене на 400і катькин5 в притул 95 може бить
а навіщо А нащо ??якщо хоче рити лише царські монетки нехай вмикає коінс і арбайтен ..
я як тільки придбав аську 400і спочатку теж пожалів , а тепер навпаки . Прибор вписується на середній клас , як по мені .
у вас є така гарна функція якої на іншмх приборах не має , навіть на декілка порядків вищих від аськи 400і -це ейрен аудіо вмикаєтеїї і вся чорна...
[MEDIA]
[IMG]А цея так розумію щось по Антиці , Сабатіновська культура (скіфи ) ?