Реклама на REIBERT.info
Дякую за оперативниісь
Одну візьму якщо є?
Вітаю на молле кріпиться?
Вітаю один великий візьму
Вітаю ще в наявності?
Вітаю візьму пару
Койот возьму
Заберу
Вітаю Є в наявності 1 шт?
Вітаю Шахта магазина є в наявності?
Резерв
Резерв Реквизиты в лс
Вітаю Убакс 180/100 L, є в наявності, ціна?
Вітаю Чорні та білі візьму по 1 шт
В мультике одну заберу С Ув
Та підсумок на два магазини за 100грн Реквізити
Все добре працює як на АК так і на АР серії І ціна більш ніж доступна Успіхів у виробництві
Вітаю Підсумки магазина окремо продається?
Резерв в лс
Написав в ПП
Можно замер по бедрам и ширина штанины на выходе
Лот 1 резерв померяюсь
Вітаю можна заміри(плечі, рукав, довжина, тулуб)
Резерв Лс
Приветствую Можно замеры пояса и внешний шов