Реклама на REIBERT.info
Одержав третю посилку, все як завжди: швидко, якісно, доступно. Рекомендую до співпраці.
А Ви правила читали? Заборонено ціну піднімати. Закривайте тему і відкривайте з новою ціною.
Вибачайте, резерв знімаю - пила в комплекті для мене зайва. Дякую
Наступний в резерв
без жодного шансу, але стану в чергу
наступний на резерв
Написав запитання в особисті повідомлення.
Також стану в чергу на один а там побачимо як буде з фінансами.
Нажаль з резерву знімаюсь. Давно хочу собі такий Соло та видно що ще прийдеться почекати. Дякую за зайнятий мною час. Ножик знайде свого власника...
Можна в резерв до суботи до 20:00? Завтра на сутках на роботі: в інеті буду а оплатити якщо надумаю не зможу, нажаль. Дякую
Рекомендую з самої хорошої сторони: опис товару, фото, оперативність відповіді і відправки - все в найкращому вигляді. Дякую.
А скільки схочете грошей якщо продати а не обміняти?
О, понял, большое спасибо, не заметил сразу.
Ттх, з чого клинок, в чому заключається "лімітність"? Ми ж не екстрасенси, нажаль :-)
Авку не зміню, мені все одно чи є тут така ж. З продажі знято, тему можна закривати.
Продам SPYDERCO PARA-MILITARY 2 BLACK CAMO Нова, коробка, бумажка. ТТХ: Вес: 108 г Длина лезвия: 87 мм Общая длина: 210 мм Толщина клинка: 4 мм...
Наступний на резерв
Аналогічно, порядний продавець, товар повністю відповідає опису, рекомендую до співпраці :smile_12:
victorinox alpiner получил, все хорошо, деньги отправил.:beer:
по лоту № 4 написал вопросик в ЛС
Доброго дня. Точно, про тайлайт і спартан забув, каюсь. Інших не бачив. А модель дійсно нова і досить цікава .
Нокія 3310, правда акум вже не тримає - в реж. очікування 2 дня а поговорити хвилин на 10 і все Нокія 1280 - плавав і ще працює )
Товар одержав, все добре. Рекомендую як порядного і відповідального продавця.
Кутомір одержав, спасибі.
Так же прошу в резерв один малый топор. Прошу сообщить в ЛС о наличии а то вдруг забуду :D Спасибо.