Реклама на REIBERT.info
Марка стали: S35VN ELMAX? або S35vn або Еlmax
Поки в резерв до наявності бу, а там подивимся. Якщо буде кольоровий то заберу 100%
Скелетул ціна бу і новий?
Добрий вечір. х25 і точилка: ціна і наявність. Дякую І сума з реквізитами в особисті.
Прошу 6 пар в резерв до завтра, реквізити в особисті. Буду завтра після обіду в місті тоді і оплачу. Дякую.
Гарно дякую. Ніж одержав, все добре, жодних питань.
Киньте будь-ласка реквізити на оплату в особисті. Дякую.
Добрий день. Можна в резерв до вечора десь до 22:00?
Доброго вечора. Лот 178 - 2 комплекта:1 білий і 1 чорний в резерв. Реквізити на оплату в особисті. Чи не очікується найближчим часом Лезерман...
Самурай в яку ціну буде? Поки резерв на Самурай (до ціни) і Воїн.
Прошу реквізити на оплату в особисті, дякую.
якщо можна, то прошу резерв на подумати десь години до 12ї, якщо до того часу не відпишусь то значить не переміг жабу. Дякую.
Резерв на один комплект
Доброго вечора. Перше фото верхній беру. Прошу реквізити в особисті. Дякую.
Доброго ранку, якщо ще є в наявності нижній то візьму, киньте реквізити в особисті. Дякую
Малоймовірно, але наступний
Наступний
Резерв знімаю. З товаром не зв'язано а от з продавцем так: навіть на просте запитання по оплаті відповісти не захотів.
Прошу резерв. Питання в особисті пишу.
Доброго дня. Блюр одержав, все добре. Давно хотів якийсь Блюр на подивитись що воно таке, час покаже чи приживеться. Гарно дякую.
Доброго дня. Оплатив, в особисті відписав.
кидайте реквізити на оплату в особисті, але оплатити зможу тільки завтра не раніше 10ї ранку - зараз на сутках на роботі
наступний на резерв
Резерв знімаю, вже знайшов.
Доброї ночі. Прошу 2 шт без захисту в резерв, реквізити на оплату прошу в особисті повідомлення. Дякую.