Реклама на REIBERT.info
Сам шукав і це основне що зупинило мене від покупки зброї. Все що знайшов це: 1. тир в Рисі біля Жовтневого парку(сам не бачив но по відгуками...
Одержав, все добре, гарно дякую.
якщо черга моя то прошу до завтра до 12:00 до обіду резерв, також гляну чи потягну. Дякую
Стану наступним, також залежно від наявних грн.
Знімаю резерв, з товаром не зв'язано. Дякую.
Резерв до завтра до обіду якщо можна.
Цікавлять: Gerber MP 600 чорний, можна бу Wave + чорний, можна бу залежить від стану і комплектації. Дякую.
Відповідальний і порядний продавець. Рекомендую до співпраці.
Прошу в резерв. Готовий купити. Питання в особисті.
ЛС
Можна більший в резерв десь до завтра до 12:00 на подумати/подивитися що воно таке?
Купляв ельбори з бланками. Все супер, рекомендую. По заточці підкаже, порадить що вас цікавить. Дякую.
Доброго вечора. Цікавить таке, чи стає комплект гвинтиків і осьовий на оригінальну Парамілітарі2? Полный набор титановых винтов на SPYDERCO C81...
Також цікавить наявність
Доброго вечора. Цікавить ціна на Ендури Камо зелена і Камо оранж і Дамаск. Напишіть в особисті в грн на сьогодні і в у.о. Дякую за відповідь.
А FH41 часом лишнього немає?
Доброї ночі. Цікавить ціна і наявність в кольорах Рат1 і Рат2 з D2. Напишіть будь-ласка в особисті що і як. Гарно дякую за відповідь.
Доброго часу доби. Цікавить Ваш ніж. В особистих відписав.
1шт в резерв до завтра до обіду. Дані на оплату напишіть в особисті. Дякую.
Доброго дня. Цікавить таке: 1. 9VRI 2. 8VRI Jardin 3. Лот 16 кухонні Opinel Office 112, 102 - ті що 2шт разом йдуть Що буде по грн? Дякую
Продано. Як закрити? Щось в правилах не знайшов як це зробити.
Добрий день. Продублюю сюди те що писав в особисті, можливо не прийшло. Цікавить наявність і ціна(щось є на першій сторінці а чогось нема) :...
Оплачено. По одержанні і відсутності питань закрию тему.
Продам Cold Steel Code4 Spear point CTS-XHP. Полочнік, купляв новим, на кишені не носив взагалі, не точився, не правився, раз спробував...
Можна в резерв до завтра десь до 12ї на подумати? Якщо не відпишусь то знімайте. Дякую