Реклама на REIBERT.info
Вражає, ніколи не знаходив люльки. Тататрськи?
Дуже схоже на чеснок, https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=226965 https://reibert.info/threads/chto-ehto-soputka-keramika-4-tys-let-nazad.495769/
Вже знайшов, https://arc.violity.com/moneta-moldavii-polugrosh-stefan-3-velikij-33146994
Вітаю товариство!Допоможіть розпізнати, така в мeнe пeрша.[ATTACH] [ATTACH]
Вдалий вихід!хай щастить і далі.!:beer:
А на коп молодшого возeтe?Бо мій 3й клас вжe просить власний мд.
Буквально на днях, такe самe.
Як тут камради кажуть, якщо сам вирішив показати своє місцe, то нe трeба чeкати щось взамін, бо цe вжe означає, що ти людину розводeш очикуючи...
Чув що в нас є місця с пантікопeєм. Нeповірив поки сам нe знайшов. [ATTACH] [ATTACH]
На сітку ловили? Жартую:beer: А скільки важить Ваш дельфін на крайній світлині.
Коли їх загубили подалі від озер, у сухому піску то вони дуже круті. [ATTACH]
В мене в колекції є такий діферент, спробу й содою натерти, потім вазіліном.
Молодець! яж казав твоє чекає ще в землі. Борька в дуже гарному стані. Якщо не секрет сам додумався де шукати, чи підказали?
Закохався в цю монету. Ну дюже гарна. Мої вітання.
Давно хотів за олешками побігать. Мені сподобалось. Всім добра. [ATTACH]
Знаходив такі, разом з монетами 1730-1768років.
Так і повинно бути, якщо тебе взяли розділити всі солодощі з НЕБИТОГО місця - треба магар! На днях мені товариш каже, Вась я б теж купив мд, якщо...
Що на зворотній стороні монети, орел на дельфіні?
Новий рекорд по вістрям.
Мабудь всі в полях. Поля косять, але не ті що треба, тому сьогодні так. [ATTACH]
Гудзик французи?
Доброго дня цікавлять показники, на 5коп ссср та 1 коп ссср у повітрі. Датчик 30*32?
Ось результат з 7:00-20:00, головне що не впав від спеки, лежать десь в полі. Тільки так я можу зрозуміти, що на роботі неважко працювати, як...
Сигналів тих що треба мало, восени витягнув лише одне вістря.
Всім привіт. Поля вже обробляють. Але те що мені потрібно, ще в кущах.