Реклама на REIBERT.info
Я подумав мені якусь ще інфу напишуть якщо дам місце знахідкі.
Зорівка, Херсонська об.
Я здивований! Дякую.
Доброго товариство. Ось знайшов місце с такими артефактими. Я так розумію це щось с сонцем Ярило пов'язано?
Доброго дня, сусіди. Що це таке біля села козловка?
Скарб знайшли в Криму, речі відносились до білозерської культурі. Тому і така назва.
Зрозуміло чому неміг знайти через гугл, перша літера "О" загубилась. Дякую велике!
Привіт товариство! Допоможіть с визначенням та оцінкою. На монеті написало лвіо, N.
Мої артефакти за сьогодні, ще не чистив. Але пул вже роспізнав, анонімний, хан Токтамиш чекан Крим. [ATTACH]
Діхалк ольвіі. Чудові артефакти.
Розвідка місцевості. Мабуть скіфи. [ATTACH]
Захоплююсь вашими знаннями! Дякую!
Далі
Продовження
Доброго друзі. Знайшов дуже чудове місце з ось такими артефактами. Пробував сам з'ясувати кому належить. Але важкувато. Тому прошу допомоги всіх...
Якщо зовнішня сторона жовта, бура, червона, а внутрішня сторона глечека чорна то це час бронзи. Наприклад вчора знайшов саме таку і там було...
Спасибі за швидку відповідь!
Доброго товариство. Розумію що монетка мертва. Але хочеться знати що то воно було. Дякую! [ATTACH] [ATTACH]
Дякую. Стан монет не має значення! Головне є місце де їх можна знайти!
Доброго товариство. Перед святами знайшов, недалеко від дома, невідомі мені монети. Прошу допомоги. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Дякую усім що відгукнулись.
Друзі, підскажіть по знахідці. Це скіфи? [ATTACH]
Ще були вістря стріл. (світлину добавлю) Тому було не ясно до якого віку належить цей уламок.
Дякую, біля цього місця знайшов полушку 1735, п'ять монет деньги. Три гривеніка.Мабуть був козачий зимовник.
Як би што. А так треба їздити в іншу місцевість.