Реклама на REIBERT.info
я так само міркував, дякую за підтвердження. Адже відкрив манл ловекса і там про компресд чардж на такій навісці.
Ок, удачі Вам у Ваших міркуваннях.
Це навряд вони вам таке скажуть. Такі замовлення, якщо вони й були, точно під NDA. Список дилерів тут ні до чого.
Панове, на озброєння потрошку йдуть нормальні гвинтівки, а обговорення йде що Бергара це не ДД. Тут радіти треба.
Це компресд чарж наче виходить. Може, тому такий разльот по мс?
Скажіть, будь ласка, це силумін? Чи є якась інформація щодо виробника? Дякую.
В пдфці ловекса 1.6 рекомендована, 1.7 максимальна. Надіслано від мого Mi A2 Lite, використовуючи Tapatalk
Фіоччі 200 шт резерв Дякую
Власне, потрібен сабж. Що можна вибрати з доступного в Україні? Потрібно щось на кшталт...
Куплю, напишіть у приват Дякую
Дякую, я на зв'язку
Добридень Хочу купити RBT-K47
Написав у лс
Ак лучше. Ем чотири пластмасові, собака погризла і все. Sent from my m2 using Tapatalk
Так що ж краще, АК74 із затертим покриттям, чи Норінка, пофарбована віником))) Sent from my m2 using Tapatalk
Тобто, в лс) Sent from my m2 using Tapatalk
Візьму всього по 50 шт Для декору Реквізити в ліс, будь ласка Sent from my m2 using Tapatalk
Добрий вечір МТР розмір 9 цікавить, що є?
6700 чорну заберу, чекаю ЛС
Сам використовую. Періодично треба перевіряти, чи затягнутий кронштейн, ну, або ставити болт на локтайт чи шось таке. Стрільба з коліматором...
нормально все тримається, для коліматора - можна ставити.
Все продано...
учитывая сталь, из которой изготовлена рельса - забудьте об этом. по патронам - я бы так не обобощал что Луганские г-но а Рашкостанские яхши. там...