Реклама на REIBERT.info
Третій.
М резерв.
Фото с торца пульного среза.
Яка модель,лінза? Другий резерв до вияснення.
Другий.
Забрав.Обалдєнна річ.Дякую!
Все на вищому рівні.Буду співпрацювати і рекомендую даного користувача.
Візьму 170\90 за 680гр.Реквізити в ЛС.
Фото пульного зрізу можна?
Підтримаю.Цікавлять дані девайси.Чия зборка?
Третій
Стану другим.
Третій резерв.
Cтану другим в резерв.
Цікавлять теж середні 30 мм. Якщо блищим часом появляться маякніть в ЛС.
Забрав. Все люкс.
Звичайно беру! ЛС
Резерв до вияснення.
Доброго дня! Что можете посоветовать для дозвука калибр 308 win,чтоб СТП более -менее совпадало? Применение охота, пользуюсь Мегой 185gr на малых...
Резерв на Мку,реквизиты в ЛС!
Надійно, якісно, своїчасно, не дорого. Рекомендую всім!
Вісяк? Ціну вниз,як для себе ;)
Стану другим на сотню!
І як те чудо?