Реклама на REIBERT.info
Люди. Ви шо. На фото - фарбований свинець.
Грамота буде шось коштувати. Дипломів, атестатів не було?
Китаєць з-під Кардашинки?
1500 USD. За шо? https://newday.kherson.ua/hersonskij-bezrobitnij-pogoriv-na-kontrabandi/
А який смисл постити ті фотки, яких не бачив тільки лінивий?
[ATTACH]
=AZXIZD4bm26FFdN4k9JGjrt2ma0Qd7obCSlngYsCC1PU9jW6vTxD0-6jQDmq_Q_XUkTJKCG7uLeuQbu4kyGLmdsVyYi3mvaiEIfGdSEIjNeozfKQ4BOKRTkk2BXleQu2sus&__tn__=-UC%2CP...
Так то стара фотка, і стара стаття. Тоді кацапи ще не показали окончатєльно, хто вони є.
http://en.unm.org.ua/%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C-%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D1%8D%D0%...
То Туман там пост поставив, щоб по своїм тарифам обілєчівать.
Може комусь цікаво: [ATTACH]
Шо, опять?
Добре, шо хоч не набили.
:D:D:D:D:D
:D:D:D
Соррі, сір.
Люблю п'ятницю. :D
Шоб зрозуміти матриця, чи нє, треба оборатку бачити.
Там не фермер, а конкретний миколаївський лендлорд. Думаю без його дозволу хер би хто туди поліз.
Пора комсомольський осередок відкривати.:D
На фб виклали німецьке аерофото Херсона 1943 року, куплене а американському архіві. Обережно, файл під 400 мегабайт....
Це снаряд. В лапки краще не брати. 23Х152 вроді.
:D [ATTACH]
Да.