Реклама на REIBERT.info
Дивіться.
Добрий день,оцініть будь ласка. Вага 6,9 кг.довжина-97 см.
Добрий день,підскажіть будь ласка по стволу,скільки може коштувать,чи це вже чермет. Вага 3.4 кг.довжина -69,5 см.
Дякую покупцеві за довіру,все пройшло на вищому рівні.
Добрий день,запрошую на аукціон.Хай щастить. https://reibert.info/auction/severin.60606/
Николай Кашуба - ок,завтра добавлю.
Штурм Johan Weiss - ні яких посилань не буде,буду продавати тут.
Добрий день колеги)підкажіть будь ласка,правильно я визначив предмет -птрд. Предмет був викопаний у лісі,не мився,не чистився.Вага в районі 14...
von Goltz Nielssen Дякую за науку,і що просвітили неука.:beer:
Добрий вечір,підкажіть будь ласка якої країни форма і яких років. Дякую.
Добрий день,буду вдячний за визначення цього ножа і приблизну ціну.Ніж доволі гострий,кнопка робоча,клейм я не бачу,в очумілих руках предмет по...
D-day Ваша правда проґавив повідомлення від 2 серпня,зараз прочитав. Порушив по незнанню одне правило,що не можна давити посилання на обговорення...
Добрий вечір)Дякую всім за увагу до мого предмету,також за цінні поради,виставив на аук. https://violity.com/108730670
Клеймо не цифра а літера s
До мене ніж таким прийшов)ні чого поки не робив.Клин в ножнах сидить як влитий,шата не має в руці приємна аура холодної зброї. Dima9876 а так ви...
Доброї день)зорієнтуєте будь ласка по ціні. А може краще,відмочити і почистити чи залишити все як є новому власнику. Дякую.
А що тут смішного) я щось зробив не по правилах. А би не мовчки.
grek68 -Дякую)Ваше посилання вставив в тему,виставив на аук з грн. https://auction.violity.com/100747899
Llon -Дякую за науку,це для вас легко)а для нумізмата темний ліс.
Метал живий,заточуй і копай)зорієнтуйте по ціні.
Будь ласка.
Добрий вечір)підкажіть будь ласка по лопатці,все рідне в руці сидить як влита,дерево підігнане під метал урівень.
Дякую Покупцю,за оперативність.
Ні коли не звертав уваги до теми,підказали. Я знімаю шляпу перед Вашою роботою :у вас золоті руки. З Повагою Віктор.