Реклама на REIBERT.info
Цей балон не може підлягати заправці.В ньго нема паспорта, вибитого номера,пробного і робочого тиску,скоріж за все він одноразовий.Але в нашій...
Скоріж за все це щось військове.
Це вогнегасник.Будьте обережні з запобіжником,можливо він заряжений.Або манометр здох.
Фото погане, там звеху на обусі місця для заливу ртуті нема?Може це тойсамий ртутний нож.
2
Добрый вечер, Владимир! - Вечер в хату. - Вы вчера в совбезе ООН очень эмоционально отреагировали на выпады ваших западных коллег... - Да...
2-42,1-43,реквизиты в личку.Спасибо.
1300 заберу.
[IMG]
Слава !!!!! Незалежність не можуть дати за неї платять кровю.
Можливо Химера.
dima100 Гарно продумана та виконана операція ,називається- випадковістью.Хтось розумний сказав.;)
Краса!!!!!Моя повага продавцю :beer:+2 в карму.
http://knifeclub.com.ua/forum/viewtopic.php?f=4&t=48322:beer:
Ведмедика шкода:eek:.Ніж гарний ,Темі АП:beer:
В карному кодексі про його (вид) є пару сторінок:D
Клеймо мастера К1833;)
2.
Я пас.
12 років маю справу з балонами.
12.
Прошу вибачення, а де Ви бачили атестацію балона,клеймо-завода виробника балона.Я можу помилятися але це шрифт не заводський та паспорт самопал.