Реклама на REIBERT.info
Підскажіть якими плитами користуетесь? Клас захисту , матеріал?
Доброго ранку всім окрім лаптьоногоих. Потрібна порада по бронежилетах, бронеплитах, плитоносках, захист плечей , шиї, пахова зона. На що звертати...
Дякую. Вже роздивляюсь цей варіант. А ще цікавить Гарбер, хтось підскаже по ньому?
Резерв на один
Дайте совет, сожк кто то вкурсе ху из ху ? Говорят что оба оригинал, какой получше будет?
Як його звать? (мультитул)
Дніпро аналог САТ .
Зверніться до цього форумчанина
Комплект LEE , не видись на кустарне виробництво
Якщо буде то заберу 0.17
Хто що може сказати про турнікети Дніпро ?
Цікавить 5.45 на 30, ак 74 ,можете щось запропонувати?
Резерв
У меня тоже ржавеет с наружи, если опять проявится сброшу фото
Какая разница какой он в нутри будет?
А если не нержа так невозможно развернуть и шлифонуть?
Только визуально. Бери с черным, выглядит как боевой, по нержавейке понятно что спецустройство
0.7 оптимально до 100дж.
Маю такий. Гарна річь....удобний
Надійний продавець. Рекомендую до співпраці
3300 В продажі
Доброго дня. Маю пару ПЕРЕДНІХ кевларових вставок в бронежилет. Ціна 2000грн за 1 пакет. Рік випуску 2023р.
Ви хотіли мабуть сказать - ОСОБИСТО
Взяли якось малого....