Реклама на REIBERT.info
Актуальний ще продаж ?
А які розміри універсального підсумку Competition unit pouch ? Дякую
Тема жива ?
Не актуально
Хтось пробував чи СІЧ тут нормально заходить ? (теоретично мало б бути все добре)
Привіт ! Чи тема ще актуальна ? Робите у мультикамі ? І чи можна додатково замовити кеаларовий пакет у напашник ? Дякую
Тоді й мені також :)
там ще ж має бути позиціонування яка сторона вверх а яка вниз (вверху крайній отвір ширший)
А які саме є для 223 і в яку ціну ? (На 50 і 100 набоїв). Дякую
Кажуть що в Ібісі є вже набої Sellier & Bellot кал. 223 Rem куля FMJ маса 3,6 грама/ 55 гран по 24.5 грн та Hornady Frontier кал. 223 Rem куля FMJ...
Доброго дня ! А чи є у вас зіп набори для AR15 ?
1 шт - 30ки буде ? Готовий купити .
Куплю шт. Прошу реквізити для оплати дати в пп. Дякую
Вдалої продажі. Адекватна ціна за такий комплект
Все нормально :) Ніяких обмежувачів. Чесні 30 патронів
Що є в наявності ?
Привіт. Контргайки є ? Вони однієї товщини чи є різні ? Дякую
Куплю крашвошер або ще краще проставки різної товщини для установки ДТК на DB15 .
Привіт ! Чи є мастило якесь для різьби під ДТК для АР15 ? Дякую
Є якісь рекомендації чим краще змастити різьбу на АР15 під ДТК ?
Доповідаю. Купив на Алегро магазин до AR15 (доставка на адресу МістЕкспресс у Польщі й далі вже в Україну у відділення). Успішно все пройшло. По...
Ті хто писали вище отримали якийсь результат по турнікетах ?
Наступний в черзі
а під МЛОК не маєте ручок переносу вогню ?
Як надумаєте комплект по частинах продавати то пишіть