Реклама на REIBERT.info
Плануєте, привезти ?
Вітаю в наявності ?
Є фото ?
Є планка під 45 є ?
Якщо буде ще одни повідомте! Дякую !!! Потрібен критично !
Вітаю, є карбоновий в наявності ?
Резерв на перший в карбоні !!!
Яка ціна буде ?
Вітаю, яка ціна ?
Продано, дякую покупцю !
Дякую, поки вже і зараз не потрібно, ще приглядаємось)
Вітаю, підкажете де брали ?
Дякую, бо мене зацікавили і товариша )
Вітаю, в наявності тільки 1шт ?
Вітаю, не розбірний, виробник Astur .
Виробник Astur. Різьба 1/2-20, настріл 200, стан на 5 . З фронту був пофарбований в колір койот. Територіально м.Хмельницький. Ціна 1100грн
+
Вітаю, одну в резерв, до кінця дня.
Бронь до Завтра (до кінця дня)
Вітаю, можна деталі в лічку?
Вітаю, що йде в комплекті ?
Цікаво дізнатись правильні дії при спробі вилучити зброю, як правильно це документувати і.т.п. Можливо є хто з юристів, підкажіть !
Зрозумів, але шукаю з нахилом 20-30 МОА
І яка буде ціна ?
Доброго вечора, який в неї нахил в МОА ?