Реклама на REIBERT.info
Рекомендую ! +
Відповідальний покупець.Рекомендую+
Отличный ,порядочный покупатель,рекомендую к сотрудничеству...+
ОК. Все добре!
Все ОК.НайкращІ рекомендації ,як покупцю!+ З повагою.
Очень Хороший и порядочный покупатель,рекомендую+++!
Відповідальний покупець! Рекомендую +++!
Так влаштує,якщо можна- приклеїти,якщо ні- тоді пришити максимально по краю козирка ,на чорній частині шкіри прострочка чорнна,з низу коричнева...
ОК,Розмір 58.Сукно (швейцарське шинельне). Чи може майстер,кравець вшити,чи пришити козирка до кепі,щоб не було видно розтягнутих ниток скріплення...
Доброго дня! Чи шиєте на замовлення Кепі М 1908 армії Австро-Венгрії на ПСВ,як на фото? По якій ціні?
Прошу комрадов дать инф. , что за двух плечный ранец и для чего он был использован, сколько мог бы стоить данный ранец ? На кожаных лямках есть...
Хороший і відповідальний покупець!!! Рекомендую!+
Спасибо продавцу!Всё оперативно и порядочно+! С ув.
Хороший і відповідальний продавець!!! Приємно мати справу ! Все було оперативно! Мої рекомендації. З повагою!
Лот з рамою ВМ КМ був вчасно полученний , дуже дякую за бонус! З повагою!
Надійниний івідповідальний продавець Leo(LG) ,приємно мати справу,все було ОК.на вищому рівні.Дякую. Рекомендую!
все прийшло вчасно .Приємно мати справу.Мої рекомендації.З повагою!