Реклама на REIBERT.info
Відповідальна людина,все виконав як обіцяв.дякую!
СЛАВА ГЕРОЮ!НА ВІКИ!
Купив цю цяцьку,гарна річ,пробіг чималий,але не критичний.Продавця рекомендую як порядного,це не барига!
Моліться,рідні й близькі і сам молись,бо тільки Бог може зцілити,направити лікарів розум і руки ! Хай Бог простить твої гріхи і очистить від...
Добрий вечір! Пальчатки ще в продажу?
Доброго вечора!крагі є в продажу?
Це в приціла постійна кратність, не регульована?
Доброго дня! Була така проблема в мого товариша,я заварив напівавтоматом вже рік як користується,тільки як що варить то зразу кажу,з тильної...
Цікавить теж саме,що краще атн 4к,або юкон 475.
Яка ціна,приціла з моноблоком і окремо
Дякую
Доброг вечора! Який рік випуска? Що віддасте з рушницею? Дякую
Вечі добрий! Якого року виготовлення ATN,фонарик рідний і під яку планку?щиро дякую!
Добрий день,якщо є номер Київстар або Лайф скиньте будьласска
Де знайти за адекватнуЦіну гальма Стовбура мц2112 22мм
де знаходиться?будьласка Ваш номер
під нарізний дозвіл проходить?заберу