Реклама на REIBERT.info
А в мене вже другу годину йде "жорстокий бій за чистоту" в квартирі-поки перемагаю!Як добре,що допомогає група підтримки-пилосос і пральна машина...
Доброго ранку!+19,сонячно :smile_12:
Щиро дякую,але потім я переморюсь віддавати Вам відсотки,відсотки на відсотки,те що знадобиться у господарстві,поділимось по братськи,це не...
Взавтра буду "робити ревізію" на горищі бабусі майбутньої дружини :)
А я вчора прибираючі в гаражі знайшов такі :D правда побиті життям
Особисто пробував в"ялити м"ясо по різним рецептам(брав з тирнета)-все смачнюче!!!:smile_12:
Я теж почав інтенсивно "жувати" :D(а це всього лише пара фоток!):D
Смакотааааааа!!!!:smile_12:
Прийнято.
Знайшлись на горищі такі лопати,часом не не період війни?В бруді і вапні.потребують ремонту,але метал міцний.
Доброго ранку! +17,вітерець,прохолодно :)
А на природі п"ється ,як вода,чи не пришлось би бігати?
Чарівний суп:сьогодні зварив,а завтра кращий на світі!:beer:
Терміново до вівторка 14.07. 850 грн.
Знайшов в гаражі сумку такого плану,але вона тверда,застарівша,пробував її прати але допомогло не сильно.Підкажіть хто знає,що можна ще зробити?
От ніяк за Вами не встигнеш,:D мабуть бракує досвіду.
Краса яка!:)
Як добре у шаботу попивати охолоджене пивко під сушеного водолаза,а пару рабів доводять до готовності іншого на грилі...ляпота!:D
:eek::eek::eek: а водолазів потім будете жарити чи засушите під пивко:D
Не пробував з танамідом,але мабуть весело(головне кидати куди треба) і кількість улову зростає пропорційно настрою
В мене поки так і тримається +16,але чи надовго? :)
Доброго ранку!+16,вітерець,прохолодно.
В мене теж,але вже закінчився.
"Нє думаю..." :)