Реклама на REIBERT.info
Боти не потрібни а вот галіфе швайцарскі нямням
щось швайцарське ще е?
галифе зара е?
хау мач.... талия скильки см?
продаете? за скильки?
а талии бильше нема?
краще би пидказали де таки галифе придбати можна?
я беру.можна телефон в приват? Дякую.
5-6 ріст
Шукаю хто би мені змог пошити галіфе фельдграу
Потрібно галіфе 5 чи 6 ріст. Колір фельдграу. Warten...