Реклама на REIBERT.info
Вітаю!!!Сьогодкі ще копнув кілька запчастин. 7.
Дякую всім за відповідь!!
Лопати знайдені на волині, Із вище перерахованих речей нічого небуло. З повагою!!!
Вітаю!!! Може хто бачив такого блока з крюком на нім. техніці? Сам я в неті незнайшов такого
6.
5.Великий палець від Sd.Kfz. 141 PzKpfw III, Sd.Kfz. 161 PzKpfw IV и машин на их базе ,а малий з якої техніки?
4.
3.Рульовий наконечник?:rolleyes: З якої техніки?
2.Як на мене то це флянець полуосі,З якої техніки?
Вітаю!! Допоможіть узнати, що це за запчастини, від якої техніки ці запчастини, чи можуть когось зацікавити на аукціоні? 1.Звуковий сигнал
Доброго дня!!!Попала в лісі така печалька,підскажіть від чого гільза,і яка була при жизні?
Так конденсатор. Добавлю ще кілька фото кришок
Кришка в діаметрі сантиметрів 20+-
Була знайдена в окопі.
Дякую!!!Завтра пофоткаю і виставлю:beer:
Вітаю!!! Може хтось знає, що це є?
Попробую почистити. Як буду продавати то вам повідомлю. Дякую за відповідь:beer:
Дякую всім за відповідь :beer:
А на аукціоні може кого зацікавити?:beer:
Біля лент були такі гільзи. Це браунінг 50 калібру?
Вітаю!!! Підскажіть що це, знайдено в окопах
Вітаю!!!Скажіть будьласка скільки можуть коштувати ці лопати. З повагою!!
Вітаю!!!Підскажіть будьласка з якої техніки запчастина, вага 17.5 кг. Гак знайдений на нім. позиціях
+ Хай видужує скоріш
Дякую всім за оцінку :beer: