Реклама на REIBERT.info
Коли брав АКМа, то спитав у магазі, як його розбирати, бо робив це один єдиний раз ще на воєнній кафедрі 20 років тому. :) Вдома ж інструкцію...
Я так робив - англійською читав. :) А вже потім - клац-клац.
Спасибо!
Где такое можно заказать?
А вот мені в минулу суботу не пощастило - жодного пострілу. :( Але косого бачив. Ну й гарно провів час. :)
Мосс, да еще и комбо - гуд чойс. Прям как Рем - но только Мосс. :) Поздравляю!
Печально все это, сочувствую.
Ні. Лівий тип, який тримає Victrix Armaments .50 BMG rifle з глушником.
Как сие согласуется со ст. 30 Конституции Украины?
А у нас есть какой-то закон о самообороне? А в ст. 36, ч. 5 КК никаких изменений уже давно не вносилось.
А звук пострілу дичину не лякає? :D
Или Ремингтон Комбо :beer::)
Уважаеиый Роман, с Днем Рождения! Здоровья, удачи, любви и терпения!
Для того, чтобы он был при исполнении, нужны основания.
В Ибисе со скидкой. От 3 до 15%.
Это дешевле при условии, что на это есть "час та натхнення". Но время иногда стоит существенно дороже той разницы в цене.
Да пофиг, ничего с автоматом не случится.
Ну вот видите - дешевле же :)
Со скидкой - 14,4 :cool:
БПЗ дешевле. :)
Это в гривнах получается по 45 копеек? Нормальная цена, я б взял.
Що ви пропонуєте? Не голосувати? Так у нас хоча б вже п'ятий президент та восьма рада. А ви хочете, щоб було б як у рашці? Так давайте тоді...
Та він майже скрізь та у кожного. :) Я ось хочу щось таке накшталт 338 - там є, на що дивитись. А 308 - ну вже таке... ІМХО або як каже один...
Рем700 - відстій :) Хоча я б узяв би за такою ціною :)
Я передергиваю левой, но не снизу из-под магазина, а просто поворачиваю автомат - ничего никуда не уводится. Лично мне так удобнее.