Реклама на REIBERT.info
500+ з нічника по звіру? Чому так скромно? Чому не 2500++?
Позавчора отримав циклон інтеграл, вчора протестили на 308. Якість виготовлення деталей висока. Віддачу гасить практично повністю, кучність менше...
Купляв новим, настріл мінімальний. Планка поставлена в майстерні. В комплекті глушак, кріплення під нічник чи тепловізор pulsar, 2 магазини,...
Добрий вечір! Хто знає дальномір на теплоприцілі IWT ремонтопригодний?
Добрий день. Потрібна червона і синя. Яка ціна і чи появиться синя? Ще якась хімія є?