Реклама на REIBERT.info
Відповідальний та приємний у спілкуванні покупець. Категорисно рекомендую!)
Доброго, чи є плити L ?
Доброго дня друзі, перший стілець, перехідний від Рейхсверу до Вермахту, 1934-го року вже у продажі:...
Доброго дня, прилад чудовий проте потрібен з білим фосфором, щиро дякую за відповідь, якщо що на звʼязку, можливо щось зміниться. З пов
Доброго вечора, підкажіть який Gen, та чи можете розказати історію предмету та показати фото його роботи уночі. І білий фосфор чи зелений?
Доброго, ще у продажі?
Доброго вечора, Зрозумів, дякую вам!
++
Доброго, який колір люмініфору?
Друзі, Доброго вечора, питання актуальне та наразі дуже потрібні два таких прибори, PVS-14 GEN 3, виключно з Білим Фосфором.
Друзі, потрібен Американський, штатний, або ж той же AGM PVS-14 GEN 3, виключно з Білим Фосфором, пишіть, домовимося))
Ще одне питання, чи вмикали ви його удень ?
Доброго, розкажіть історію приладу. З пов Чи розбирався він ?
Доброго, чи є у вас фото його роботи уночі ?
Доброго вечора усім, зміни, надалі потрібен буде саме прибор з Білим Фосфором!
Доброго, потрібен саме PVS-14 Gen 3
Доброго дня друзі, для нашого підрозділу потрібен ПНБ: Pvs-14 gen3 З БІЛИМ ФОСФОРОМ б/в Потрібен гарний та працюючий прилад, потрібен для роботи!
Щиро дякую за допомогу!!! Гарного вечора та бережіть себе. Слава Україні!
Нічого собі, дуже цікаво, такого не знав!
Доречі, також на тому горищі була така пара, це також цивільні чи вже військовий варіант? З пов
Дуже дякую за оперативну відповідь, можливо німець просто взяв свої, чи такий варіанти не міг бути ? І чи буде на них цікавість на аукціоні ? З пов
Усім доброго вечора, трохи оживлю тему )) Підкажіть по ось таким от Німецьким Лижам, були знайдені на горищі у Київській обл., разом з...
Щиро дякую, чи буде інтерес на такі предмети на аукціоні?
[IMG]
По-моему воно [IMG]