Реклама на REIBERT.info
Вітаю! Зі св'ятом всіх. Скажіть будьласка що це за "лопата" така цікава попала. Знайдена на змішаних позиціях ВВВ
Дякую за відповідь.:beer: Мда... шкода що гільзи не латунні
Вітаю! Зі св'ятом всіх. Допоможіть ідентифікувати патрони, перший раз такі попали.
14 Вітаю! Зі св'ятом всіх! Скажіть на якій техніці стояли ці запчастини. Стрімянка і кришка мають залишки зеленої фарби
Дякую
Як краще я вам нескажу, свої траки + грунтозацеп продав за 1275грн
Вітаю!!! Скажіть будьласка, що за гранати?
Вітаю!!! 300-350 грн за штуку візьмете
Вітаю! Скажіть будьласка, яка ціна цього девайсу? З повагою!
Такі речі я стараюсь обходити стороною, а попали той стало цікаво, що воно таке, і чиї. Дякую за відповідь
Дякую за відповідь.:beer: Нажаль інших фото немає, вже втоплені в болоті
Доброго дня. Скажіть будьласка, що це за снаряди. Діаметер приблизно 50-60мм.
13 Вісь від повозки? В металолом?
12 З якої техніки христовина і палець?
11 Бензонасос. На останньому фото клеймо проглядається 43
Вітаю! З найшов ще декілька запчастин допоможіть узнати на якій техніці стояли 10 Водяна помпа
Дякую за відповідь:beer:
Вітаю! Знайшов сьогодні таку запчастину, скажіть будьласка що це таке, і на якій техніці стояла
Вітаю! ИЖ-5
Дякую!
Вітаю! Попала на копі сьогодні така каска, це СШ-40 ?
Дякую за відповідь!:beer:
Вітаю!!! Почистив трохи блочка і вискочили такі клейма, може по клеймах хтось щось підскаже.
Да, він. Дякую за відповідь :beer:
8. Трак, жаль що поломаний.