Реклама на REIBERT.info
Дякую. Камради підсказали що це топор немецкий валочный.
Попробую почистити ,може і проявиться:beer:
Кину в оцет то може щось і проявиться,поки нічого непроглядається. Ще раз дякую
Дуже дякую
Вітаю.Підскажіть будьласка по цій сокирі, знайдена на німецьких позиціях.
Дякую
Вітаю. Підскажіть будьласка по знахідкам з німецьких позицій
Собачий жетон
Ще раз дякую. Свого також залишу, хай ще полежить З повагою
Дякую.Може щось коштувати в такому стані, чи в металолом? З повагою
Вітаю. Може знає хтось від якої техніки запчастинка? З поваагою
Вітаю. Скажіть будьласка від якої техніки міст? З повагою
Дуже дякую.
Дякую. Буду шукати
Вітаю! Скажіть будьласка, від якої техніки трак?
Вітаю! Допоможіть оцінити такі запчастинти. В трубі нарізи непроглядаються. З повагою
Нажаль немає ніяких клейм, і всередині тоже пусто.Дякую всім за відповіді. З повагою
Дякую за відповідь. В бачкові зберігався солідол, як помию то скину фото
Доброго дня, Скажіть будьласка щось по цій гаражній знахідці. Це німецький газ бак? Скільки в такому стані може коштувати?
дякую з повагою
деактивований часом після продажу деактивую там де вкаже покупець з повагою
дуже дякую.а скільки такий кармультук може коштувати?
дякую
Вітаю.Допоможіть визначити що за карабін? І скільки він може коштувати, в такому стані?[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]