Реклама на REIBERT.info
Вітаю!!! Підкажіть будьласка, скільки можуть коштувати німецькі тюбики frostschutzsalbe.
Дякую:beer:
Добавлю ще одне ,на цьому краще видно клеймо
Як думаєте,ці речі в такому сохрані ще комусь потрібні, чи в металолом?
Дякую :beer:
Доброго дня ! Підкажіть , будь ласка по такому ножичку! І якого він періоду? вибачайте за фото
Вітаю!!! Підкажіть будьласка по знахідках, з нім. позицій
Вітаю! Не бм, куркова бельгійка
Штангу отримав, все ок.
Вітаю! Написав питання в лс
Вітаю. Заздрю по білому вашій терпимості, я не витримавби, і докопавби;)
Вітаю. Написав питання в лс
Вітаю. Номер 7 головний тормозний циліндр, 8 тормозні циліндрики
Це не тоз, а иж 27
Вітаю! Написав питання в лс. З повагою!
Посилку получив, все ок! З повагою!
Вітаю. Лот № 4. Ерши для чистки оружия 12 Cal.; (для шомполов Украинских и европейских производителей,кроме МЕ) - наличие и нужный вам калибр...
Дякую :beer: Та шприц і плоскогубці случайно попали в кадр;). Цікаво від якої техніки запчастини
Вітаю. Підскажіть будьласка по знахідкам з німецьких позицій
:eek::D
Вітаю! Теж таке було в сусідів, за ніч передавило всіх курей. говорили що чупакабра душить, но через кілька днів в капкан попала куниця
Вітаю! Може цікавить? https://auction.violity.com/101239851-3-traki-ot-tanka-sd-kfz-141-pzkpfw-iii-sd-kfz-161-pzkpfw-iv-lodozacep Приєднуйтесь до...
Вітаю. Траки в продажі, кого цікавлять, запрошую приєднатись до торгів...