Реклама на REIBERT.info
Вітаю!!!Прочитайте 436 повідомлення
Вітаю! Бензонасос і помпа на аукціоні https://reibert.info/lots/benzonasos-villis.540978/ https://reibert.info/lots/vodjana-pompa.540976/
Ні, шестерня не ексцентрична, це на фото тільки так видає
Вітаю камради!!! Допоможіть у визначенні шестерьонки, знайдена на позиціях другої світової.
Я теж те саме подумав, коли вдома глянув на ту мішень, що біля лопати:D Цікаво чи, могиб кого зацікавити ці мішені на аукціоні,... я то їх залишив...
Вітаю!!! Знайшов дві таких "курочки". Що це, окопна творчість?
16 Вітаю!!! Знайшов в окопі таке колисце, може хто знає з якої техніки.
15 Христос воскрес!!! Допоможіть узнати інфу по цим запчастинам
Вітаю!!! Кілька лотів на аукціоні https://reibert.info/lots/rozpridilitil-zapaljuvannja.540733/...
Вітаю!!! На аукціоні https://reibert.info/lots/rozpridilitil-zapaljuvannja.540733/
Вітаю!!! Лопата в продажі https://reibert.info/lots/italijska-saperna-lopata.540740/
вітаю!!! Блочок в продажі https://reibert.info/lots/kanifas-blok-6-djujmiv.540719/
Дякую :beer:!!! Напевно що він, як думаїте на аукціоні може когось зацікавити чи в метатотом?
Христос воскрес!! Скажіть будьласка, від чого цей свільтрофільтр, Знайдений на змішаних позиціях другої світової
Вітаю!!! Допоможіть узнати від чого цей карабінчик, знайдений на змішаних позиціях другої світової
Вітаю! Хто виробник?
Вітаю! Скільки може коштувати? Відломаний язичок, на другій фотографії видно Изображения: [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
Вітаю! Скільки може коштувати? Комусь цікава буде на аукціоні, чи в метал? Изображения: [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
Вітаю! Скільки може коштувати? Комусь цікава буде на аукціоні, чи в метал? Изображения: [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
Вітаю! Скільки може коштувати распридилитель зажигання[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
Вітаю! Скільки може коштувати сигнал в такому стані?
Вітаю!!! Допоможіть з оцінкою лендлізовського блочка https://reibert.info/threads/z-nimeckix-okopiv.1176798/
Дякую!!! Водяна помпа також з американця, колись бачив таку на відео, зараз неможу знайти
Дякую вам за відповідь!!! Кришок з бочки в мене є десь біля п'яти, а така попала вперше, надіявся що з бака якої техніки
Така думка, і в мене проскочила, смущає тільки те, що знайдена в окопі