Реклама на REIBERT.info
ВІТАЮ. Продам рукоятку без мозгів з рідною коробкою. Стан по фото. Ціна 50$. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Вітаю. Приїхало декілька штук. [ATTACH]
Всім хто в черзі відписав в ЛС.
Як моєму Товарищу не підійде Ви слідуючий.
Колись цікавився таким питанням. В Україні це ніхто не зміг зробити, тільки на заводі.
(может сделать русификацию самостоятельно) Скажіть як це можна зробити??? Дайте тел. в ЛС. Дякую.
Мене теж це цікавить і чи русифікований. З повагою
Резерв для друга на 24год.
Вітаю. Відписав в ЛС.
В зв'язку з переробкою прибора E-Trac на Амфібія, відпала потреба в цій хорошій катушці. Мало користована, практично нова. Працює стабільно,без...
ОК. Дам знати. Це десь біля 10днів потерпіть.
Термоусадка. Для захисту робочої частини. Вартує пару гривень. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] .
Вже летять зі Штатів. Отримаю і дам знати.
ОК.
Епел Китайський постійно редагує слова. Тоді чекаєм.
Два в резерві. Три доступні.
Сорі але Піни продані. Будуть через 10 днів.
https://reibert.info/threads/pidlokotnik-do-md-minelab-explorer-se-i-jmu-podibnomu.199358/page-4#post-6649825 Брав собі. Неважно помальований а...
На Фішер чергу пропустіть :smile_8:
Доброго дня. А водозахищені для дайвингу щось запропонуєте? 4-6 півнів.
Доброго дня. А водозахищені, для дайвингу щось у Вас є?
В прдажі залишився один пін!!!
Піп на копі-це незамінна річ. Хто спробував і є власниками цих приборів підтримають мене.:beer:
Ще фото. [ATTACH]
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]