Реклама на REIBERT.info
То вже шукаю саме з такого, товщиною 8мм. Те, що сучасне продається , тонше і стає несоосно з каналом стволу
Куплю бокове кріплення ластохвоіст на АК, радянських часів , товщиною 8 мм
Дякую
Хоч і не подобається "пузочос", прийдеться так робити Кришка з Пікаттіні не варіант ?
Хто пройшов шлях до встановлення прицілу(тепло або звичайного) на АК ? Заводського ластохвоста немає. Вже лежать декілька планок, що ставиться...
Куплю кришку ствольної коробки (Fab Defense або аналогічну) з Пікаттіні на АК 74.
Резерв до вияснення
Куплю уживану кришку ствольної коробки з Пікаттіні на АК від Fab Defense 0960963596
Куплю на АК уживану кришку ствольної коробки з Пікаттіні від Fab Defense 0960963596
Є така
Вітаю. Прес для 5,45 маєте ?
Вітаю. Як зрозуміти, при довжині 118мм, збільшує довжину ствола на 103мм ? Модер наче не інтегрований
Вітаю. Якщо тема актуальна, питання. Як екстрагується відстріляна гільза з адаптера ?
Бажаю міцного. Тема жива ? Чи є молоток і чи візьме він армійські набої ?
Куплю цивільний болтовик .308, коротиш 16,5-18" , без шасі та усіляких плюшок... Дозвіл на придбання у наявності 0960963596
Запобіжник присутній ?
Резерв до обіду завтра
Вітаю. Актуально,?
Та наче продана
Слідуючий у резерві
Куплю діда Т-Рекс HP Компакт+
Вітаю. На 5,5 ствол 370 з чоком є щось?
І я постою у резерві
Чий ствол, який твіст буде у цьому варіанті і ціна ?