Реклама на REIBERT.info
Бажаю міцного. Бюджет 2000грн
Куплю недорого хронограф для вогнепальної зброї
Куплю "по смішній ціні" хронограф для вогнепалу
Може в кого є. Куплю
Це стосовно мого питання: чи можна використовувати порох стрижневий з набоїв 7,62х51 НАТО для споряджання мисливських .308 З інтернету інфа :...
Бажаю здоров'я. Пуля 5,45x39 вес 55 грейн 3,7 грамм Газчек До 840 м/с- 100шт можна замовити ?
Куплю якийсь з таких порошків
Немає часу на експерименти, фунтіки чекають Вдячний усім за обговорення. Буду шукати Варгет. Може продає хто ?
Щойно запитав такого "новачка", як я, стосовно порошку з набою 223. То він успішно стріляє з Блазера R8 з наважкою такого порошка 2,6г під 165gr...
Зрозуміли мене, про який тонер йдеться. Дякую
Не пробував використовувати порошок з .223 (NATO) ? Він має форму дрібненьких палочок
Братику, величезне дякую тобі за оперативність. Бо немає часу на підбір потрібного набою.
Бажаю здоров'я. Будь ласка, підкажіть готовий рецепт під кулю .308 Хорнаді А-Мах 168gr. Якмй порошок і скільки для дального постріл ?...
Підходять, забираю.
Резерв, не на довго.
Усе зробив, як сказали, але опції "видалити" немає
Дякую
Бажаю здоров'я. Теміново куплю напівавтомат 12 кал з найбільшим магазином (для антидронової боротьби) 0960963596
Не виходить чомусь ні видалити, ні редагувати. Може підкажете ,як це зробити ?
Прошу адміна видалити тему, не актуально
Бажаю здоров'я. Підкажіть рецепт набою під порох з набою НАТО .308(форма палочок) під кулю SP 165gr. В оригіналі було 2,7г з кклею 9,3г
Ложе забрали, усім дякую Тему в топку
От заміри: Відстань між втулками по центрам 165мм
Хлопці, може хтось забувся, що у країні війна і проблема зі зв'язком це досить нормальна річ. Не заходю у 'лічки", бо ремонтую автівку на цю...