Реклама на REIBERT.info
Нічого ціного звичайний рукоблуд..
Привіт мд ше є..
Привіт є мд в наявності зараз..
Ціна символічна паро гривень...з Повагою
На початок вивчити 20-30 слів можна і з словника навіть по дорозі на роботу а там кожного дня нові слова будять тай за тиждень другий всьо буде норм.
Їхати на роботу в ту країну в яку мову хочете знати...Як на мене це самий лекший варянт.
Та можна багато чого купити при бажані за 10 косків.це просто моя думка..з Повагою
Менше 10000 тис яб непродавав.
Від 500 грн
Дякую..з Ув
В свім поривіт та з Новим роком підскажіть від чого і яких років. як на мене то для убойми..Наперед дякую