Реклама на REIBERT.info
4500 грн.торг.
5950 грн.
4550гр.торг.
Пішла версія1.0.0 іначе ніяк.:beer:
Локус працює ,саз працює советцкі про версія працює .а це нейде пока ,версія 1.1.3 якщо я не забув.
Перший раз з плей, а потім повсякому і через оперу ,і з яндикса ,ніяк нейдне сць..юка
Продам Золоте руно ,прибор двох частотний 8 і 18 кГц ,двохтональний, катушка 34*32 ,пітаніє три літія в штанзі під підлокотником , тамже вивидиний...
Дякую зараз спробую
Дякую ,Андроїд 7 що за фігня не пойму пробував вже і других сайтів така сама фігння.
Привіт скачав на смарт на попробувати а прога не відкривається лиш оце сонце і дальше не йде ,хто знає що воно таке? пробував вже по всякому.
В резерві через ЛС.
Поздоровляю!!!! А якто є незамітив що ви до фюрера дописались. Молодець.
я ж уже фюрер, всі дивляться, як на приклад для наслідування. Жаль ,класний чихол,:D.
Вот чихольчик ', можу запропонувати ,недорого [ATTACH]
Сотня мінус, 4600
Продам терм від Деда по спец заказу ,новий ніодного вихода. Дві катушу 25 дд 14 кГц ,і 30 на 12 кГц , резерв у темі ,решту в приват. Всьо поясню...
Я свій у відрі водки полокав,правда в кульку:D.
Знімаю з продажу .прошу закрити тему. Всім дякую.
[ATTACH]
5000гр.
Та я тойво хтів Вам ще вчора цей варіант запропонувати. Блін думаю москалюга Вас розорить ,з його то апитітами Але постіснявся.:D
То добре ,бо твоя по ненашинскі
То Ви більше бабла спустився но отієво поїздки до пошти ,ніж та рейса коштує.:D
Ну Ви хоч не передумайте,бо можливо ще щось насовітують ,а Вас жаба зелена задаве,що вибрали не той і тема буде житти ще !!!:D
5050.гр.