Реклама на REIBERT.info
Дякую тоди трьох на три дня полюбому хватит , а чи э пририст по глибини чи миняэться робота ,стабильность ,коли поставить чотыры 18650 .?
А скильки споживаэ руно мили вольт и наскильки стене 4 штук и витповидно 3 штук 18650 з 2600 эмнистю на копогодин ?:beer:
Яркий прибор хочете запитать чотерьма 18650?
Вибаюсь прибор продан ,покуцю тильки голда пид катуху ,,!!! :beer::beer::beer: Всим дякую прошу тему закрити.:beer:;)