Реклама на REIBERT.info
Цікавить Fab Defense AGR-47.
Доброї тихої ночі. В мене є палець, який замикає кришку зі ствольною коробкою до АГС17
Доброго вечора. Треба поженити ак74 з таким прикладом від акс74. Розумію, що потрібен адаптер. Можете чимось допомогти?
Куплю, якщо є в наявності.
https://www.crook.com.ua/product-page/виріб-4-бічний-кронштейн-для-свд Готовий купити для нашого марксмена. Шукаю варіанти.
R. I. P......
ДТК 200% з ПКМ!!! На СВД він не з'ємний.
Наступний в черзі.
Доброго вечора! Цікавить пістолетна ручка FAB AGR-47
Все також шукаю. Є потреба!!! Не можу працювати без них!(((
Вітаю. Бакелітові не підійдуть?
Доброго дня!!! Зацікавлений в купівлі станка під ДШКМ. Кулемет тіло є, а працювати ні з чого.
За таку коротку стрічку дуже дорого!!!!
Доброго вечора. 24 лот заберу
R. I. P. Спочивай з миром, друже!(((
Куплю короба (улитки) для АГС-17, а також стрічки до нього. Дуже треба для роботи!!!