Реклама на REIBERT.info
Продам американський польовий телефон ЕЕ-8-А який постачали США під час 2 СВ із 1942-1945р. Все працює ,тільки треба батарейки.Стан по фото.Ціна...
Оцініть будь- ласка телефон польовий французський воєнний, робочий,Стан по фото
Прдам приціл німецький. Стан супер-все працює ,видимість на рівні Цейс. Ціна 1500грн.
Чердачного зберігання, різьба супер .Ціна 200 грн.
Попались такі патрони. Пороха нема , на трьох є дефекти горлишка гільзи.Ціна за все 100грн.
Продам тубус ствола Мг 42 сарайного зберігання.Все післявоєнне життя прослужив як скринька для гайок і болтиків. Свищів і дирок нема.Ціна 120грн.
Підкажіть будь-ласка реальну ціну воєнного венгерського бінокля 8*30.ВСЮДИ Є КЛЕЙМА ( Австро-Венгерський герб , а на хлястику frn42)...
Продам підсумок Манліхер.Купував тут на сайті.Продаю за скільки сам купив.Ціна 150грн.
Продам старий ремінь знайшли у помершого діда-ветерана.Сохран на фото.Шкіра міцна треба почистити і десь прошити .Прошу 80грн.
У помершого ветерана 2 СВ у чемодані внук знайшов такий ремінь.Що може коштувати цей екземпляр? Довжина 115 мм,шкіра добра-треба змастити ,...
Продам ММГ Манлихер 35М під патрон 8*56R.Сохран -чердак,все робоче,клацає,тільки щоб нечистити то покрасили в чорну фарбу.Саме жілізо на 4+.Ціна...
Продам ММГ патрона 8*56R Манліхер.Дезактив на фото,чуть чищені-ціна 10грн. за 1 патрон.
Продам 130шт куль.Стан на фото.Купував тут на форумі ціна 1.5грн. за 1 шт.
Сохран -чердак.Рідне вороніння,все на одних клеймах-комплект.Із мінусів- затвор нерідний і скручена прицільна планка. В стволі 3 дирки,патронник...
Продам цей приціл в такій комплектації.Треба тільки передню посадочну базу і чуть-чуть підшліфуфати задню базу. В самого нема часу і як завжди...
Насобиралось чуть-чуть на 95М.Рама з УСМ-400грн, Затвор-500грн -все чердачного сохрану.Магазинна коробка копана-100грн.Підсумки-150грн.
Продам ММГ Мосінських патронів воєнних часів.Клеймо 43 60.Ціна 1шт-8грн. За фото - вибачаюсь , бо якість камери низька.
Продам ММГ патронів Мрсіна -війна.Клеймо 43 60 Ціна 1шт-8грн.
Продам такі ММГ Манліхера 8*56 .Ціна 10грн-1шт.
Попались такі патрони .Клейма на одному 90-Х , а на другому 19 JIR (сплетені) 23 V. Яка їх цінність? Завтра зранку просверлю.
Від чого може бути цей чехол?Шкіра добротна а клейм нема ніяких.Довжина 2800мм ,діаметр 30мм.
Продаю ШН-інвалід.Клейма видно чотко.Діти вчились кидати ножа-надивились боєвиків.Прошу 150грн.
Принесли з лісу такі магазини.Стан на фото- 4 шт.Яка реальна ціна одного і від якого вони кулемета?
Продам запчастини на К98-дудка 350грн.рама+курок-250грн затвор (нема естрактора)-400грн нагель-100грн а все остальне по 50грн.
Яка реальна ціна таких магазинів-склад,всередині ще рідна смазка.