Реклама на REIBERT.info
А на коробці пише 500А...
Сенкьюверімачь, я в школі німецьку вчив, до сих пір пам'ятаю тільки "я, я, дас іст фантастішь".
А що таке 12 GA, калібр і ?????
На ствол пише 24 дюйми.
То нібито військовий, 500А1.
:-)))
Головне що не така як зліва
Але камуфляж військовий.
Вречуть це "сглазят" ствол 61, майже така як на фото.
Фото не дам, ще вречуть..., комплектація проста - 61 ствол, складний регульований цілик, камуфляж.
Пішов в магазин, пощупав всіх турків, вийшов з магазину і купив мосберг 500А., б/в, але небо і земля!!!
Проблема в тому, що мені везуть під замовлення, ціна непогана, але потримати в руках наперед не вийде, тому і мучуся... А поворотний затвор - це...
То 312-й кращий? Прошу дружньої поради, з помпою ніколи справи не мав. Іж, Тоз, МЦ-шка - весь мій досвід... В зброї поважаю надійність. 312 чи...
Дякую, спочатку думав про 312-тий, (до речі, яка в нього товщина стінки ствола, така як в 350-ого?), але супермагнум для 110 кг - це воно!
Завтра беру...
380 за комплект нормально, в мене дозвіл в процесі, Іван333, продовжим по телефону?
Все, але без приціла, ціна?
Место регистрации?