Реклама на REIBERT.info
відповідно до статуту ЗСУ знайдену, трофейну зброю потрібно здати на склад РАО своєї частини
резерв
Вітаю. Комплект форми 50R та футболку в резерв.
В мене був 1953, якщо кобура пересохла то її можна на ніч загорнути в мокру ганчірку.
Там калібр .308.
Мого не має. Можливо в наступному році внесуть при продовженні терміну дії дозволу.
Вітаю. Хто що знає по законності виготовлення нарізних патронів для власного використання? Щось змінилося чи як і було раніше від 3 до 7?
Годину тому відстріляв три патрони з наважкою 47,0 гран 4955, лабрадар показав швидкість 741м/с, 750м/с і 750м/с.
знаю з написів на банці. Тому прошу допомоги у власників квіки.
Вітаю панове Підкажіть будьласка рецепт на 175 SMK + IMR4955 + 22'' ствол.
Кулі отримав, дякую.
Вітаю. Куплю пачку .30 Сієра матч кінг 175 гран.
Вітаю. Хочу замовити книжку на сорок набоїв в камуфляжі.
Останьому повідомленню в темі більше двох років.
Дані в статті застарілі так років на 15. Ціна на цивільний АК-74 - +/-$2500 на АКС74У - +/-$3500 були до Великої Війни. На цивільні АК47 - +/-...
Гайку фіксації ствола прошу в резерв Реквізити чекаю в ЛС.
Створіть тему в Чорному списку.
Такаж як в GGG 147 gran. П. С. Але є ньоанси по тонерам. В мене були бразильські то при зниженні температури стп зміщалася на 7 годин.
Забули вказати ціну.
Забрали в мене піштоля :( Точніше не видали зі зброярні мотивуючи тим, що поступило розпорядження забрати ПМ бо багато про...губляться. Тепер я...
В напарника на айфоні перестав працювати. На андроїд смартфонах почав давати помилкові корегування :( Довелося йому купувати іншу програму.
не минуло ще й восьми років:)
В стоматолога давно не був. Скільки зараз пломба коштує?
Дорого в магазин ходити? Зайдіть в аптеку... :(
релоад наше все...