Реклама на REIBERT.info
Лють створювалася як добровільна поліцейська бригада, а колишній Ягуар був у підпорядкуванні НГУ. На основі батальйонів НГУ зробили полки, а...
Бачив сьогодні фото полковника Залужного з дружиною. Здається на випуску з військової академії Сполученого Королівства у 2015 році.
Нащо ж усю? Я між Мар"їнкою та Вугледаром, а поліцейського я бачив на крайньому блокпості в Курахово півтори години тому.
Насмішив... Оце шпійонам супер-пупер данні, як взнають де служить Вуди87.
Відповідати на запитання запитанням не вічливо. Так служете, воюєте?
В Гуглі забанели?...
Прокурора і медика в окопах бачив я.
Рюкзак отримав, дякую.
У "простих граждан" в кишеннях зазвичай порожньо бо воно їм не треба. Якщо у Вас там щось є, то ви вже не прості.
А що хіба був високосний рік у п'ятому столітті? Я чомусь думав що він зявився при попу римському Григорію.
Все тому, що у нас немає закону, а є законодавство/законодавчі акти та ін. яке як дишло, скільки грошей відсипиш - туди і поїдеш.
Вітаю. Резерв на дорожчий рюкзак.
за зміну течії в річці, тільки в цьому році почув в інтернетах.
Мій хомаж на Капітана Увіларда відставав на дві хвилини на місяць, зараз трохи менше.
Можна на телефон скачати програму годинника з секундами. Є програми які вимірюють точність хода.
#3 довга цівка 38 см прошу В резерв.
Використовує інтернет для зв'язку. Сучасна варіація на тему ІР-телефонії.
бачив роблять з рибальської сітки, сітки для городництва на яку плетуться огірки.
+
Магазин Савадж в резерв до з'ясування.
[ATTACH] [ATTACH]Хомаж на Монстрів на калібрі NH36.
Є в мене такий годинник, різниці із зірками немає. Просто випускався для азійського ринку.
Як я демобілізувався щі строкової то в мене дест було написано: "з правом носіння військової форми одягу", а де то не пам'ятаю.
Люди стали багатшими, а автомобілі дешевші та жоступніші. От тільки розмір міст залишився той самий і ніхто не поспішає під будинками будувати...
там все дуже цікаво. Колись патрон не підлягав під 263 статю, зараз не знаю. Але, але: порох - у нас кваліфікують як ВР і капсуль у нас ВР :(