Реклама на REIBERT.info
https://reibert.info/threads/pomogite-opredelit-model-i-stoimost.1506460/#post-16326335 Інша тема
Досилач АР15 - 710 грн, в резерв.
Просто ргд5 вже давно закінчилися.
Згідно правил додайте фото.
Так. Тільки бренд трохи дорожчий і 200 метрів водозахист.
Хомаж на Сейко Капітан Увілард з фільму Апокаліпсис сьогодні. п.с. А якого китайця маєте?
[ATTACH]Повернемося до годинників. Мій годинник китайського мікро бренду в який влучив осколок.
Верхній - часів розвиненого соціалузму часів Брєжнєва.
Швидше за все їх штампують з прокату, але більш товстого ніж на "штампованих" браслетах.
"Балканський стакан" - є у продажу на форумі.
Там не в наявності, а в ціні проблема. Я в Курахово на базарі теж пиво Туборг по 70-80 грн за баночку 0,5 платив. Але зарплата у вояка трохи вища...
Щось про пересил через державний кордон засобів та обладнаня для роботи зі зброєю масового ураження.
Колись одного бідолаху, мусора пов'язали і строку накатали по угоді, за відправку ГП-5, який він продав на ебеї.
З 2015 року багато змінилося. Гладкі патрони і навіть капсулі віднесли до боєприпасів.
На "адміністративку" буде пристрій вітчизняного виробництва. Відпрацювання по тушкі - в залежності від обставин та завданих ушкоджень. А взагалі...
Пунктів видачі Розетки там немає, є доставка Нова Пошта, а на Новій Пошті патрулі перевіряють посилки щоб не порушували "сухий закон". В...
Швидше за все там ствол виготовлений з нуля.
Пишіть в приват, буду в цивілізації, щось придумаю.
Резерв.
Точно.
ТОЗ 17 - не дорого.
От тільки в реальному світі без зброї - ніяк. [ATTACH]
А насілєнію зброя і не потрібна, вони її бояться. Нажаль в насілєнія є право голосу, тож в Україні щось на краще наврядче зміниться.
Так в мене зброя є....
:D:D:D:D:D:):)