Реклама на REIBERT.info
Вітаю. Камради, у якому розділі можна виставити на продаж ракетницю ?
За вами
https://reibert.info/threads/zavodskij-gotovij-stvolik-4-5stvolik.1539077/
Готовий заводський стволик 500мм, кал. 5,5мм, діаметр 16мм. Колишній власник стверджує, що СZ. Стан ідеальний, дуже влучний. 4т.грн 0960963596
Дякую
Дозвук теж цікаво
Сверхзвук
Вітаю. 100шт буде ?
Вітаю. Хто має досвід спорядження мисливських набоїв.5,45 ? Буду вдячний за рецепти і поради З повагою
Вітаю. На кал.5,45 кулі 4-4,2 г маєте ?
Вітаю. Почув від одного бійця про передній демпфер віддачі на АК. У мережі нічого подібного не знайшов. Хтось чув про таке ?
Дякую, буду чекати
По совісті, ціна буде, скільки дасте
Дякую, чекатиму
Є таке
Придбаю бокову планку ласту радянських часів на АК. Товщина 8мм
Вітаю. Кулі у наявності?
Вітаю. Набора для релоаду .5,45 кал. немає ?
Вітаю. Депулери на .5,45 та .223 калібр однаковий чи ні ? Чи є у наявності ?
Кришка 3-ї генерації? Коли зверху кришки ставиться рідний цілик
Вітаю. Це сам кронштейн, шукаю бокове кріплення до ствольної коробки. Але ваш теж цікавий, це наче з радянських часів? Там зверху кріплення...
+