Реклама на REIBERT.info
Всим дякую. Знайшов, купив.
Та я вас зрозумів! Просто вмене є пачка таких патронів. думаю купити собі мосінку! та не знаю чи можно буде стріляти такими патронами!
Вибачте що не потемі. А такі патрони можно використовувати в Мосінкі? Дякую.
Добре.
Сам набор.
Гильзи 1 пачка резерв1! ТА ЧТО СПРАВА!
Ні, просто вставляєте в дрель, надіваєте гільзу,включаєте і він крутиться ,лише притримуєте гільзу, від температури гільза вирівнюється.
Не ріже,а вирівнює. З пов.
Дякую. Тоді куплю на бор для чистки 7.62
Куплю пенал для чистки 7.62 (мосина) не дорого! Предложения прошу в личку!
550
рЕЗЕРВ ЗА БРЕНЕКЕ!!!
ДЕЙ ! Ви не розумієте, це ж як гарне вино , у жевела вже 25 років за плечима. А Ви з новими по 1,50. )))) з пов.
Вибачаюсь!!!
Клинок- Довжина 175 мм , ширина 35 мм, товщина 5 мм. Марка сталі мені не відома. Довжина всього ножа 300 мм, рукоять довжина 125 мм, товшина 22...
100шт обтюраторов и 100 шт стеклопрокладки. Резерв.
Куплю екстрактори на иж 27Е . 16 калибра. Всі пропозиції в приват!
Спасибо!!!
А как это сделать?
Скажу чесно , не знаю! В период " Имбарго" доставали для охоты! Но стрелять побоялся!
Порох для военных патронов! Год выпуска и название не извесно. Достался товарищу в 5 ти килограмовой жестяной банке ,залитой парафином! Дал не...
Продан!!!
Продан на другом ресурсе! Прошу закрыть тему!
Продам патронташ ,на ремень! Для нарезных патронов или 32 калибр! цена 120 грн
Продам оптический прицел BSA 3-9*32 ! Б/у ! Настрел 50 выстрелов! Стоял на ТОЗ-17-01! Причина продажи -- хочу такой самый только с подсветкой!...