Реклама на REIBERT.info
Христос Рождаєтся! Прогноз п.ArtBorsuk справджувався в нашому регіоні,от тільки під кінець року не виправдався песимістичний сценарій Всім гарно...
Вітаю! в мене теж сніжку натрусило, -6 за вікном. всі християни до свят готуються, а мене на роботу викликають, пора звільнятись...:mad:
тобто сварка - це коли волосся падає :D:D:D
сьогодні строгий піст,негоже сваритись панове!
Вітаю! потепліло -10,бо вчора зранку при -20 автівка не завелась:mad:
я раніше робочу називав "таурек"
Доброго ранку всім! в мене теж холодрига -18, збираюсь на роботу.Цікаво як машина заведеться зранку?
там зрозуміло, а мене цікавить наш регіон в якому ананаси можна побачити тільки на полицях в магазині:cool:
то яка погода буде у вересні?
як може в таку погоду крапіти, в мене зараз -16, брр
риба мала ловиться,бо лунки маленькі, велика рибина не пролазить:D:D
так уже ніченька глибока, пора дрихнути!
тута!
вітаю громаду з новим роком! добра всім та мирного неба над головою! і сьогодні велике свято! [ATTACH]
ганекдот в тему: - тобі подобаються спітнілі жінки і тепле пиво? - ні. - тоді підеш у відпустку взимку!
Вітаю панство! і в нас тепло+4, але хмарно вчора стільки цицьок постили, що не встигав спасібки тицькати:smile_6: треба теж збиратись на роботу
300грн за 2(два) свитера, отличный подарок к Новому году!!!
що за баличок?
лот №3 в резерв
Вітаю! погода шепче, +6 сонячно, хочеться вирватись до лісу. але робота - коли люди готуються святкувати, ми посиленно працюємо перед святами.
цікаво де вони яйця несуть?:confused:
Вітаю! літо прийшло +4, сонячно. Все для того аби в москалів газ не купувати по шальоних цінах!
фу-фу-фу:p:p:p
а як жеж дочекатись побажань надобранiч вiд Вождя, щоб наснились голi поросятка
схоже на рашпиль